Hudba, mp3 ke stažení zdarma, klipy, koncerty foto, videa, festivaly, kluby, haly,hardcore, metal, rap, fight, nehody, katastrofy, srandy, adrenalin, hry, cheaty, cd key, torrenty, TV online, giger foto, programy ke stažení zdarma, výměna odkazů

Bad Boys 2

Odemknutí všeho :

Na úvodní obrazovce (před hlavním menu) mačkejte v následujícím pořadí klávesy :

[Mezerník], [D], [D], [A], [A], [Q].

Pokud jste to udělali správně,

Pokud jste za zdí, nepoužívejte uzi - samopal. Ve velkých dávkach se totiž zasekává a při přestrelce to může být osudová chyba.

V misi, kde běháte za nepřátely po střechách, se snažte sebrat nějaký samopal a velmi mnoho munice. Na konci vás čeká vojenský vrtulník a s pistolí by ho šlo sestřelit jen velmi těžko.

V té misi na střechách, která končí tím vrtulníkem, tak hned jak na vás začne ten vrtulník střílet, pobíhejte po té střeše a někde tam najdete schované AKčko.

23.06.2007 13:54:14
investico
optimalizace PageRank.cz Hudba, mp3 ke stažení zdarma, klipy, koncerty foto, videa, festivaly, kluby, haly,hardcore, metal, rap, fight, nehody, katastrofy, srandy, adrenalin, hry, cheaty, cd key, torrenty, TV online, giger foto, programy ke stažení zdarma, výměna odkazů,výdělek na internetu,peníze,klikačky,bux.to, ...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one