Hudba, mp3 ke stažení zdarma, klipy, koncerty foto, videa, festivaly, kluby, haly,hardcore, metal, rap, fight, nehody, katastrofy, srandy, adrenalin, hry, cheaty, cd key, torrenty, TV online, giger foto, programy ke stažení zdarma, výměna odkazů

Koncerty ČR

Havířov - Mučírna (04 | 05 | 2008 - Sun)
K.A.N.G. (LT) + GRUPA VILNIS (LV)
K.A.N.G. / street hardcore z Litvy, http://www.myspace.com/kanglt

GRUPA VILNIS / instrumental jazzy dance punk / lotyssko / http://www.nekac.lv/ENG/vilnis.html

od 20hod.
 
Praha - 007 (04 | 05 | 2008 - Sun)
Apse/Magic Markers
Scrape Sound presents:
APSE (USA) + Magik Markers (usa)
neděle 4.5. 2008, od 19:30

www.myspace.com/scrapesound

APSE jsou atmosférickou post (post.. heheh... post) rockovou bouří hřmící někde mezi Mogwai, Mono a Animal Collective, která povstala před devíti lety na jednom gymplu v jednom maloměstě státu Connecticut, aby krátce posílila na pověstné bostonské scéně a posléze se na čas usídlila v pohodlí silné klubové scény Brooklynu a momentálne drtí světové kontinenty výpady z Cape God a okolních ostrůvků kolem známého atlantického výbežku státu Massachussets. Divoká zneklidňující hudba s temnými psychedelickými vokály s vlivy post rocku, hard core a klasiků americké alternativy (Glenn Branca, Sonic Youth). Pro fanoušky Mogwai, Godspeed a Mono naprostá povinnost! Debutové album APSE Spirit vyšlo v roce 2006 na respektovaném labelu Aquarela Discos. Jenže od skvělého loňského koncertu na 007 se toho u APSE změnilo celkem dost. Díky věhlasu svých divokých koncertů se skupina APSE dostala pod křídla britské agilní agentury ATP (All Tomorrow‘s Parties), která proslula stejnojmennou, dnes již kultovní festivalovou sérií, a tak nepřekvapuje, že se APSE stali jednou z hvězd letošního ročníku ATP spolukurátorovaného pány z Pitchfork. Do ČR APSE přijíždějí vyzbrojeni bizarní kolekcí Eras, která vyšla pouze na vinylu, a ještě letos chystají nové album u ATP Recordings.

www.myspace.com/apse

MAGIK MARKERS (původem z Hartfordu v Connecticutu) jsou již pár let součástí newyorské noiserockové scény. Nejdříve trápili publikum nekonečnými improvizacemi a ničivým hlukovým rachotem. Po mnoha nahrávkách vydaných vlastním nákladem se pak upsali labelu Ecstatic Peace!, jenž vlastní a vede kytarista legendárních Sonic Youth Thurston Moore. Již v roce 2005 zde vyšlo LP I Trust My Guitar, Etc. Na svém prvním CD u tohoto labelu, albu Boss (2007) se ale dnes již pouze duo MAGIK MARKERS vydalo naprosto jinou cestou než doposud. Boss totiž obsahuje hlavně písničky(!!!). Sice řádně hlasité, experimentální a divoké, ale přece písničky. Famózní produkce Lee Ranalda (rovněž Sonic Youth) udělala z alba Boss událost. MAGIK MARKERS, tedy dvojice Elisa R. Ambrogio a Peter D. Nolan, jsou svými koncerty pověstní. Čirý živelný New York. Sonické experimenty, hlasitost a na pouhé dva lidi dost masakrující energie!!!

www. myspace.com/theemagikmarquers
 
Ostrava - Bogota (05 | 05 | 2008 - Mon)
NOT!, VOCATIO INTERNA (SK), SHEEVA YOGA, DISNEY
NOT! - thrash fastcore
VOCATIO INTERNA (SK) - power violence
SHEEVA YOGA - alternative power violence
DISNEY - disbeat crust
 
Strakonice - Na Křemelce (05 | 05 | 2008 - Mon)
EXIT WOUNDS (FA) + FACE TOMORROW
+ EXIT WOUNDS (skvělý melodický hc punk na svém evropském turné)
+ FACE TOMORROW (hc Strakonice)

www.myspace.com/exitwoundshxc
www.myspace.com/facetomorrowcz

start: 20:00 vstup: 70,-

Exit Wounds,Face Tomorrow
 
Praha - 007 (06 | 05 | 2008 - Tue)
CURSED (can) + MONSTER (d) + DAYMARES (pl)
Jsou kapely, který udržujou zdravý kořeny při životě. Bez ohledu na trendy, který závoděj vedle nich, se nenechají zvyklat a pořád dělají to, co jim jde nejlíp. Jejich desky jsou tlukotem zčernalých srdcí. Encyklopedií života za továrnou, kde zlo má podobu člověka, podobu činů, který nejsou z celospolečenskýho života tak neobvyklý. Jsme prokleti obyčejností. Jsme zlo, jsme mor týhle planety a tohle je náš soundtrack.
Po třech letech se na pódium strahovský Sedmičky vrací živá legenda. Společnej jmenovatel všech zásadních kapel, který kdy zplodila kanadská hard core scéna. Dámy a pánové jsou tu CURSED! Je jedno, jestli obdivujete The Swarm, Acrid, Ruination, Haymaker, Left For Dead, The Black Hand, Ire nebo Shallow North Dakota. Cursed podtrhávají pomyslnou čáru a elegantně míchají bahno politiky a zvuku. Je to přesně ten bod, kdy sarkasmus v textech korunuje hymny vrcholně podladěnýho krutomayhemu. Žádný líbánky.
"Koupils jejich příběhy a vsadils na jejich cestu, sleduješ jejich pohyby do posledního detailu. Všechno, co ti prodali, byla smrt v pětiletém plánu. Nechali tě hnít v jejich Zemi zaslíbené. Co tě přesvědčilo o tom, že život na obrazovce může být ten tvůj? Žádná odezva pro tvé rozplynuté sny, když se vrátíš domů. Není to tak, jak to vypadá. Tohle není Země zaslíbená". (Promised Land - Cursed One.) Cursed na jejich turné představí jejich novinku Cursed III.: Architects of Troubled Sleep (Reflections Records).
Konstelace hvězd nemohla být pro 6. květen příznivější. Druhou kapelou na rozpisu nebude nikdo jiný než Monster z Berlína. Tahle parta, složená z bývalých členů Highscore, Yellow Press a Torches To Rome už český publikum poctila svojí navštěvou několikrát. Jejich deska Arms vyšla u Day After a v průběhu turné by měl být k mání i jejich novej split s Daymares. Každopádně se těšte na řežbu ve duchu hard core Motorhead s úderností Discharge.
Už takhle nabouchanej večírek otevřou Daymares - pohrobkové Sunrise. V tomhle soundtracku zapomeňte na melancholie spojený s vegan metal corem. Daymares jsou poctivá porce hlinomazu pro fandy Disfear a Warcry!

www.your-funeral.com
www.reflectionsrecords.com
www.myspace.com/monsterberlin
www.dayafter.cz
www.myspace.com/yourdaymares
www.myspace.com/twoshovelsevents


 
Žďár nad Sázavou - klub Batyskaf (06 | 05 | 2008 - Tue)
AFTER THE BOMBS
AFTER THE BOMBS hrubý metalický crust stenchcore ve stylu Axegrinder Kanada EVIDENCE SMRTI hardcore raw punk Brněnsko TOMMOROWS HELL temný crust Zlínsko BOMBENATTACK špinavý crustcore ÚT 6.5.2008 Klub Batyskaf, Žďár nad Sázavou, start 20,00, vlez 100 info: fastcore@centrum.cz
 
Plzeň - Pod lampou (07 | 05 | 2008 - Wed)
ZATOKREV / CH / + FDK
 
Praha - 007 (07 | 05 | 2008 - Wed)
GUIDED CRADLE (CZ/USA) + AFTER THE BOMBS (can)
Poslední koncert Guided Cradle jako evropská kapela!Ethan+Austin se stěhujou do Portlandu,USA v letě kde kapela bude pokračovat !čtvrtek je volno tak přijdte se rozloučit a pařit na G.C. na posled pak odjiždějí!!!
After the Bombs bude taky bomba stench crustu se ženským zpěvem z kanady!po koncertě bude punk rock disco DJ concha a afterparty!
Photobucket
 
Banská Bystrica (SK) - Irish pub (08 | 05 | 2008 - Thu)
THEMA ELEVEN
 
 
České Budějovice - club Martys (08 | 05 | 2008 - Thu)
ZATOKREV /CH/ + FDK + SYNERGY
 
Praha - café Na půl cesty (08 | 05 | 2008 - Thu)
MITOTE + TERRYHO NOHA + RED FORD
PILSEN ATTACK!!! MITOTE - no bass hard post hard core - http://bandzone.cz/mitote , TERRYHO NOHA - garage dirty rock - http://bandzone.cz/terryhonoha , RED FORD - two bass core - http://bandzone.cz/redford
 
Brno - Yacht (09 | 05 | 2008 - Fri)
ZATOKREV (switzerland) + GOSPEL OF THE FUTURE (CZ) + FDK (CZ)
The Power Of Black Sun Crew proudly presents:
Zatokrev (swi - metal,down-tempo)
Gospel Of The Future (morava - metal, sludge, zlo! )
FDK (cz - metal, hardcore, post-rock)
 
hradec králové - NZDM Klídek (09 | 05 | 2008 - Fri)
KLÍDEK FEST 9
občanské sdružení PROSTOR PRO zve na akci KLÍDEK FEST 9 9. – 10. 5. 2008 Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež KLÍDEK. Hradec Králové – Malšovice, naproti bývalému Kinu mladých pátek 9. 5. 17:00 PROJEKT OTEVŘI OČI Projekt Otevři oči se snaží ukázat lidem pravdu o každodenním utrpení zvířat, reálném pozadí živočišné výroby, pokusech na zvířatech a dalších případech zneužívání mimolidských bytostí. Promítat se bude film EARTHLINGS /Pozemšťané/. V případě většího zájmu budou připraveny i další filmy. http://pomozte-jim.blog.cz/0704/projekt-otevri-oci www.goveg.cz/earthlings/ 19:00 DIVADLO VOSTO5 /Pha/ Košičan 3 Noční rozhlasový pořad určený pro posluchače osamělé, opuštěné a neúspěšné. Pořadem Vás provedou jako každý týden moderátor Pavel Pláteník a jeho stálý host, sólista Příbramského divadla v Příbrami Karel Krautgartner. Právě díky tomuto pořadu je možné sledovat nejdojemnější milostný příběh všech dob! Setká se Jarmila T. se Standou Pleskotem? Kde a za jakých okolností? Vlaková souprava je již odbržděna a my máme celý noční pořad před sebou! www.vosto5.cz 21:00 THE BLISS /Pha/ indie post hardcore Moderně pojatý rock s ukřičenými melodicko hardcorovými pasážemi, zahraný s přehledem. Mezi kapely, které jejich tvorbu ovlivňují, řadí například At the drive in, The Cure, Sparta a Queens of the Stone age. www.thebliss.cz www.bandzone.cz/thebliss www.myspace.com/theblisscz 22:00 LIKE SHE /Ostrava/ elektroflorbal jing jang pang z nuOVY Elektro kořeněné punkem. V čele téhle kapely figuruje výtvarná umělkyně Malina. A právě skvěle zpracovaná vizuální složka, do které patří vlastní videoprojekce a kostýmy, je podstatnou částí jejich živelných show. www.myspace.com/likeshe www.myspace.com/pavlamalinova 23:30 NAPALMED /Most/ industrial experimental electro Intenzivní industriální insultace. Kapela, která hraje už od roku 1994 na vše možné i nemožné. www.napalmed.cz http://bandzone.cz/napalmed www.myspace.com/napalmed sobota 10. 5. 16:00 REALITA.TV Beseda se zakladatelem REALITA.TV Michalem Kolesárem, který je mimo jiné známý jako organizátor přímých akcí na záchranu zvířat, např. slepic z velkochovů či lišek. Tentokrát povede diskuzi na téma "Pokusy na zvířatech" a nebojí se jít do konfrontace. REALITA se soustředí na zvířata, která jsou v ohrožení v tomto okamžiku. REALITA více než hodnotu živočišného druhu zdůrazňuje hodnotu individuálních životů. REALITA neuznává nárok lidí vlastnit jiná zvířata. www.realita.tv 18:00 PRINCE ALFREDO AND THE WARRIORS /Pha/ reggae world music Alfredo je zkušený muzikant – multiinstrumentalista, který se narodil v Kongu, ale žil a také hrál v Jižní Africe v Kapském městě. Po přestěhování do Prahy na jaře 2006 si našel místní hudebníky a založil kapelu s názvem Prince Alfredo and the Warriors. Jejich hudbě dominují chytlavé rytmy ovlivněné tradiční Africkou hudbou. http://bandzone.cz/princealfredoandthewarriors www.myspace.com/princealfredoandthewarriors 19:30 RADIO IVO /Pha/ Život nedoceníš Rozpačitá trojice performerů podává vcelku suverénní výkon. Rádio IVO je přenesení rozhlasové hry na divadelní prkna bez jakékoli transformace. Pouze s možností vidět její vznik. Výrazová civilnost a zvukový realismus v pozvolném tempu. Normální příběhy ze života. www.myspace.com/radioivo 21:00 DJ VENTOLIN /Jeřice/ dance electro Ventolin je živý taneční projekt Davida Doubka. Ventolin hraje živě na MPC2000XL, sampler a světelný pult předkonstruované vlastní tracky, které na živo spojuje a modifikuje. Nepoužívá žádné samplované nahrávky. Ventolin vyzývá: tancuj, medituj, miluj a spoť se! Jde sám příkladem a je tak naprosto strhující. www.myspace.com/djventolin 22:00 DĚVČÁTKA /HK, Pha/ bobek music Písničky Pavla Bobka v podání dvou děvčátek. Od jejich posledního vystoupení na Klídek festu děvčátka zapracovala, aby přivezla další songy. 22:30 CASSETE /Pha, Jeřice/ psychedelic postpunk Kapela se inspiruje postpunkovým zvukem a energií raných 80. let, elektronickou a industriální avantgardou. Melancholie, hypnóza, náměsíčnictví, láska, zkreslené zvuky a intenzivní tep basů a bicích. Koncert dotváří lightshow a videoprojekce A. Schwarze. www.myspace.com/cassetecz 23:30 DJ FM KOPÝTKO /Pha/ sublimetal-dance Tanec na hraně. Do housového podkladu znějí metalové kytary, disco se promění v noise, remixy na klávesy, recitace na živo. To je to pravé na dojezd! Po celou dobu akce bude probíhat SECOND HAND oblečení. Máš něco co už nenosíš a chceš to střelit? Přines to kdykoliv v průběhu akce k nám. Mini GRAFFITY džem, FAIRTRADE stánek, výstava na téma práva zvířat. vstupné: 1 den 70,- Kč, oba dny 100,- Kč www.prostorpro.cz
 
Police u Jemnice - U Pilerů (09 | 05 | 2008 - Fri)
AKTIF.VS.IMOBOLITY.RADIOS.CZ,HUDBAPROTIRASISMU.WZ.CZ ZVE
RIVER FOR SALE - post podmázlej ambientníma beatama 5 SECONDS TO LEAVE - noise post noise (bicmen a basák z nuit ve svým novým projektu...earth,godspeed like you emperor etc) RADIOLOKATOR-thrash like a leg LYCANTROPHY - zběsilej hardcore + bude nějaká projekce a dj Psychowidlak co dodat...vstup 90,-
 
Praha - Akropole (09 | 05 | 2008 - Fri)
BORIS (JAP) + GROWING (USA)
Ano, je to pravda. Povedlo se to. Zveme vás na druhej koncert Boris v Praze. Ppředkapelou budou hlukoví velmistři Growing. Koncertní podobu Boris jste si mohli vyzkoušet loni před Isis, takže víte, do čeho jdete: brutální riffová vichřice, kterou kormidluje maniakální bubeník s gongem v zádech.
Boris jsou VELKÝ, Boris jsou HEAVY, Boris jsou BORDEL.
Lístky jsou v předprodeji za 300, na místě za 350 Kč. V předprodeji se dají koupit na baru v Paláci Akropolis, v Rocksters shopu v Karlovce, v prodejně Polí pět (Dittrichova 13) a nebo objednat na www.silver-rocket.org/obchod/k/listky

Boris: www.inoxia-rec.com/boris
Growing: www.growingsound.comPraha - squat Milada (09 | 05 | 2008 - Fri)
PUNX PICNIC 9-10.5.2008
pátek:Start 19:00 Burning steps (metalcore Most) Kurva aparta (crustpunk rakousko) Shocktroop (hardcore trash punk rakousko) Ravage (hardcore crust Barcelona) Jonestown (crust kladno/praha) sobota : start 17:00 Samochotio (hardcore crust novy bor) Scalp (hardcore punk Sever) Assasins (hardcorepunx Most) Gomora(crust-kurva-core Zižkov) Dead is sexy (ozajstý Dis-crust metal ty kokot! Felvídek aka Slovensko) Bickleys cab (crust punx Atack sheffield) PNS (Noizy Alko Punx) Tupak Amaru (hardcore punk orlová) Vega Grill ,Točený Alko i nealko,lahváče, kofola,Jeagerbomby,Fotbálek,turnaj v pinpongu(páky sebou!) a podobný kraviny!
 
Zlín/Malenovice - U tetoura (09 | 05 | 2008 - Fri)
THE PRICKS (Swe), ILEGALITY (Sk), KONFIDENT
THE PRICKS (Sweden, garage punk rock) ILEGALITY (Slovensko, punk hardcore peklo) KONFIDENT (hardcore - punk, Hranice) Cena : 100,-
 
Kopřivnice - Nora (10 | 05 | 2008 - Sat)
FIN FANG FOOM(USA), PICORE(ESP),DEVEROVA CHYBA,KAUFLANT,JINDRA HOLUBEC
 
Trenčín (SK) - Klub Lúč (10 | 05 | 2008 - Sat)
NOC PLNÁ VÁŠNE!
vlez: 120 sk (dvacka z kazdeho vstupneho bude pouzita ako benefit pre par osob - Branit sa nie je zlocin) start: 20:00 hod.
DEPRESY MOUSE (raw grind hard core od Vsetína, posledný koncert, CZ) www.myspace.com/depresymouse
HIBAKUSHA (ostrielany crust grind z Orlové, CZ) www.myspace.com/hibatsunami
SHEEVA YOGA (chaotický, agresivne uvrieskany a zbesilo rychly HC grind s reggae, jazz a emo prvkami, CZ, Östrava) www.myspace.com/sheevayoga
xDISNEYx (Crust mangel fast´n´roll comedy from the cold Scandinavian North!!!, CZ, Östrava) www.myspace.com/xd15n3yx
NOT! (hardcore-crust / psycho/chlast/gitara/bass/TEPLákovICE, CZ) www.bandzone.cz/not
KUMURU (rozhasený avantgarde prasopal od vychodu az z Bardejova, SK)
 
Trnava - Art klub (10 | 05 | 2008 - Sat)
ZATOKREV / CH / + FDK
 
 
Babice u Uherského Hradiště - KD (11 | 05 | 2008 - Sun)
Have A Nice Day crew presents:
FIN FANG FOOM – post indie rock z USA. V roce 2001 kapela vydala titul Texture, Structure And Condition Of Moods, který vyšel na Lovitt & Day After alianci. Posledním vydaným albem je Native Tongue, které vyšlo na japonském labelu Stiff Slack. Na tomto albu najdete klidné částečně instrumentální skladby s pianem a decentním zpěvem, přirovnatelné k současnému Chicago rock stylu. Pokud vás baví kapely jako 90 Day Men nebo Ostinato tak neváhejte je vidět naživo. http://www.myspace.com/finfangfoom PICORE – experimentální rock ze španělské Zaragozy. Kdo má rád kapely ze Silver Rocket (Deverova Chyba, Lyssa) si určitě přijde na své! http://www.myspace.com/picorelaposturaperfecta Info o HAND koncertech: www.myspace.com/handcrewmusic http://www.themoodmusic.com/handcrew.html
 
Praha - 007 (11 | 05 | 2008 - Sun)
ZATOKREV / CH / + FDK
Zatokrev / CH (Sludge / Post metal)
FDK / CZ (Atmospheric post HC)
Naléhaví, strhující, hypnotičtí, a hlavně temně metaloví s nikam nespěchajícím rytmem – to jsou Zatokrev. Po vydání výborného druhého alba s názvem Bury The Ashes (Firebox records) konečně vyráží na Evropské turné, posilněni mnoha zkušenostmi ze společných koncertů s kapelama jako jsou např.: Dillinger Escape Plan, Type O Neative, Cataract, nebo z festivalů se Slayer, Obituary, Soulfly, Kataklysm nebo Napalm Death. Není moc kapel, které by s úspěchem navazovali na brutální a koncentrovanou sílu pomalého sludge metalu a post-HC, jež nám přinesly kapely, kterým v samotném počátku vévodí dnes již legendární Neurosis. Zatokrev by jste si neměli nechat ujít, protože právě oni k nim rozhodně patří!
http://www.zatokrev.com
http://www.myspace.com/zatokrev
Po více jak půlroční přestávce věnované tvorbě písní středočeští FDK začali na přelomu nového roku opět koncertovat. Nový repertoár hned zaznamenal nečekaně kladné ohlasy, a nová deska je na spadnutí. Můžete se těšit na posun do temnějších vod plných hutných metalových rifů, které doplňují postrockové melancholické vyhrávky a celé to jistí druhý zpěv. Příznivci kapel jako jsou např. Cult of luna, nebo Callisto by si určitě měli přijít na své. 2 ukázky z připravovaného alba si již teď můžete poslechnout na profilu FDK na serveru myspace!
http://fdk.czechcore.cz
http://www.myspace.com/fuckdakarot
cena: 130,-
 
Praha - 007 (13 | 05 | 2008 - Tue)
ANEAROBA (slo) + RAPSÖD (cz)
Photobucket
 
Praha - Chateau Rouge (13 | 05 | 2008 - Tue)
OFF MINOR (USA), MADEBYTHEFIRE, K-LXM

kapacita je omezena na 110 navstevniku, pokud chcete mit jistotu, rezervujte si misto emailem na hungerstack@gmail.com s predmetem ve formatu "off_minor_jmeno_prijmeni"
 
Brno - zkušebna SYIH (14 | 05 | 2008 - Wed)
BICLES CAB, MAD PIGS, AGE OF DEATH
BICKLES CAB (UK) - tahle britská punková parta už párkrát v Brně hrála, teď ale přichází s razantní změnou stylu na temný a surový crust modernějšího střihu v duchu VICTIMS, SKITSYSTEM nebo FROM ASHES RISE a hlavně je tady zřejmě naposledy - toto je poslední turné, protože bubeník se stěhuje do ČR. MAD PIGS - Brno-city punx attack! (www.myspace.com/madpigs) AGE OF DEATH - fast, not crust! (www.ageofdeath.wz.cz) Vstupné dobrovolné!
 
Ostrava - Bogota (14 | 05 | 2008 - Wed)
TWO MINUTE SILENCE - energický hardcore z Německa
KONFIDENT - trash fasting crust
HIBAKUSHA - crustcore tsunami
DOBYTČÍ MOR - kultovní grindcore smečka se vrací
 
Praha - JET club (14 | 05 | 2008 - Wed)
ANOTHER YEAR (swe) + DREAMS COME TRUE (cz)
ANOTHER YEAR oldschool hardcore v tradici Section 8, Outlast s atmosférou As Friends Rust a basákem Death Is Not Glamorous DREAMS COME TRUE northcore posi mosh pro fanoušky moderní Rivalry / Bridge Nine vlny...
 
false (16 | 05 | 2008 - Fri)
FULNEKFEST 2008 (KIDS UNITED OPENAIR)
FULNEK (30 km od Ostravy), autocamp Jerlochovice začátek 16:00, vstup 230,- 2 dny/180,- 1 den
 
Linz (A) - Ann and Pat (16 | 05 | 2008 - Fri)
INFERNO (ITL) & LYCANTHROPHY (CZ)
Photobucket

... for more info pls check www.cateyebooking.com

ANN AND PAT
Lederergasse 7
4020 Linz - AUSTRIA
ANN AND PAT @ mySpace
 
Praha - klub V Jelení (16 | 05 | 2008 - Fri)
Petethepiratesquid (D) + Cocoon
Petethepiratesquid - Německý emocore ve stylu Cap N Jazz. Zpěv střídavě obstarává holka a kluk. Kapelu můžeš znát i z 4-way splitu s Dodewaard, The Third Memory a Thema 11, který vyšel na francouzském labelu Impure Muzik, kde se chystá i jejich nadcházející počin. Cocoon - Post hardcore z Kolína ve stopách At The Drive-In.Tábor - Orion (16 | 05 | 2008 - Fri)
Bad boys crew presents:
Crooked Beats (77 punkrock/new wave, Frýdek-Místek) + Adult Movie Posters (alternative punk electro, Tábor)+ Tábor City Truckers (punkrock dj´s)
 
Hrádek nad Nisou - Bar na pláži (17 | 05 | 2008 - Sat)
MOSSAMBIC (Chodov, mosscore) TOSIRO (Vodnany, screamo hardcore) misto: Hradek nad Nisou - bar na plazi v rekreacnim arealu Kristyna start: 20,00 info: www.hateband.com www.bandzone.cz/mossambic www.koloseum-projekt.cz
 
Kopřivnice - Nora (17 | 05 | 2008 - Sat)
ANYWAY,MY FUNERAL
 
Linz (A) - Ann and Pat (17 | 05 | 2008 - Sat)
FREUND HEIN & BASTARD PEELS & DISTASTE
Photobucket

... for more info pls check www.cateyebooking.com

ANN AND PAT
Lederergasse 7
4020 Linz - AUSTRIA
ANN AND PAT @ mySpace
 
Litvínov - club Terasa (17 | 05 | 2008 - Sat)
RAVELIN 7 + CLIMATIZADO + DJ VENTOLIN
 
Pardubice - Žlutý pes (17 | 05 | 2008 - Sat)
Obscene society festival

 
Praha - 007 (21 | 05 | 2008 - Wed)
MÖRDARE (spa) + JONESTOWN (cz)
Photobucket
 
Bystřice pod Hostýnem - Na rozcestí (23 | 05 | 2008 - Fri)
gospel of the future, my funeral, no authority
 
 
Cheb - hostinec Svoboda (23 | 05 | 2008 - Fri)
CRUST A PUNK V CHEBU

Reakce na změnu - crust Vranovice, Samochotijo - crust Nový bor, The Kvič - punk Sokolov Bubble Bunt - punk Sokolov

Vstup 60,-, od 20:00

APK.XF.CZ

 
Plzeň - Pod lampou (23 | 05 | 2008 - Fri)
THEMA ELEVEN + ELEKTROČAS + TERRYHO NOHA
 
 
false (24 | 05 | 2008 - Sat)
CRUST V SOKOLOVĚ

SOKOLOV - hospoda sokolovský DRAK

Reakce na změnu - crust Vranovice, Samochotijo - crust Nový bor, The Kvič - punk Sokolov

Vstup 60,-, od 19:00 do 22:00, rostlinné občerstvení a soutěž o volný vstup na místě

APK.XF.CZ

 
false (24 | 05 | 2008 - Sat)
Pepíkova narozeninová párty
Němá Barikáda (crustcore) Against the Grain (dark hardcore) RV4 (hc/punk) Soutice u Zruče nad Sázavou (z dálnice Exit 56) Music Bar Bretagne, vstup 60,-
 
Pardubice - klub Ponorka (24 | 05 | 2008 - Sat)
FUBAR, JESUS CROST, GRIDE, LYCANTHROPHY, SAYWHY?
Pardubice, klub Ponorka
info: saywhy@seznam.cz
 
Praha - 007 (26 | 05 | 2008 - Mon)
ANNIHILATION TIME (usa) + DEPRESSIVE STATE (ger)
Jestli existuje kapela, kterou si u nás už nikdo nechce ubytovat doma, pak jsou to Annihilation Time (Oakland, Kalifornie). Chlápci, který nikdy nespěj, jejich život je soustavná párty, nekontrolovatelnej riot a konstantní průser. Jestli existuje kapela, který se dokonale podařilo zrekonstruovat punk rock, hard rock a metal 80. let a narvat ho do jednoho projektu, pak jsou to opět Annihilation Time. Kromě punkovejch model Circle Jerks, starejch Misfits a Negative Approach, se jim totiž do jejich vlastního projevu povedlo našroubovat Jump In the Fire éru od Metallicy a atmosféru desek Led Zeppelin a Deep Purple z období Fireball a In Rock. Tak jako už několikrát před tím, očekávejte krutou show, párty a vzápětí konec světa. Tahle kapela nemá strach a umí otočit realitu naruby!
Depressive State ze Sachsenu jsou finální kolekcí jmen, který jsme už měli šanci prověřit nesčetněkrát. Kdo z vás nebyl aspoň jednou na koncertech The Tangled Lines, Shut the Fuck Up nebo Screwed Up? Depressive State jsou víc Fucked Up, Spermbirds a Brutal Knights než thrash a určitě přivezou jejich debutní 7" nazvanej mírně: Total Annihilation. Kšilty nahoru a jedem!

www.myspace.com/annihilationtime
www.myspace.com/depressivestate
www.myspace.com/twoshovelsevents
 
Praha - Cross (28 | 05 | 2008 - Wed)
Core Ritual
HUDSON FALCONS (punk rock Usa) + First Wave (punk rock Usa) + Gangnails (punk´a´billy Praha). info: www.myspace.com/coreritual
Brno - Skleněná Louka (30 | 05 | 2008 - Fri)
Have A Nice Day Crew presents:
AMANDA ROGERS and Band /USA/ http://www.myspace.com/amandarogers + HOST
 
Praha - Motoráj (30 | 05 | 2008 - Fri)
Destructive explosion of anal garland,decomposing manure,clytor,bonesaw of the brains,narcoleptic
 
Brno - Yacht (31 | 05 | 2008 - Sat)
Blackened Emotions ...
 
Kopřivnice - Nora (31 | 05 | 2008 - Sat)
THE ANTIKAROSHI(DE),KAMIKAZE
(hutný syrový post rock,De)www.myspace.com/the antikaroshi
 
Praha - Bunkr Parukářka (01 | 06 | 2008 - Sun)
GRRZZZ /industrial punk elektro z Francie/
http://grrzzz.org

RIVER FOR SALE /sludge core z Dolního Podluží/
http://riverforsale.ragedis.net

Bunkr Parukářka - Praha 3 Žižkov, Olšanské nám.
 
Tábor - Orion (03 | 06 | 2008 - Tue)
Bad boys crew presents:
Ticking bomb (punkrock,Švédsko) http://www.myspace.com/tickingbombs info: www.badboyscrew.com
 
Praha - 007 (04 | 06 | 2008 - Wed)
KINGDOM (usa) + ANCHOR (swe)
xKINGDOMx vegan straight edge mosh, mix Sick Of It All, Terror a Gather na New Age Records ANCHOR polit. vegan straight edge hardcore v duchu Trial, Strife, Undertow... Nová deska vychází v létě na Catalyst a Refuse records.
 
Olomouc - klub 15. minut (05 | 06 | 2008 - Thu)
KINGDOM, ANCHOR, NIDAL, SPES EREPTA
xKINGDOMx, USA původně nahlášené RISEN, z důvodu odchodu člena kapely, vystřídala velice podobná kapela KINGDOM. Ti/ty z vás, kteří/které si pamatujete na koncert GATHER, předloni na 007, si zaznamenejte do diáře datum 5.6, protože KINGDOM jakoby pokračují tam, kde GATHER skončili/a. Asi už jen proto, že mikrofonu se ujala holka a kapela hraje styl hodně podobný GATHER. Kingdom jsou v čechách zatím neznámou kapelou, ale o to víc tuším, že tohle bude stát opravdu za to. odkaz zde
xANCHORx, SWE se díky předešlým kapelám členů, jako třeba SET MY PATH, TROUGHT MIST OF TEARS, AD ARMA či SMACKDOWN, vyšvihli poměrně rychle. Během jara, vychází CD na CATALYST rec. a s tímto CD se také přijedou pochubit. Anchor jako by se vrátili o 10 let zpět, šáhli na styl kapel jako STRIFE nebo TRIAL, vrazili do něj trochu svého severského temperamentu a výsledek je podle mého nadmíru dobrý. odkaz zde
SPES x EREPTA, CZ zase tak často nehraje a ani se to nezmění. Zaneprázděnost členů nedovoluje větším aktivitám kapely, a tak budete mít jedinečnou možnost vidět kapelu, ve které se střetli bývalí a stávající členové kapel, BALACLAVA, DREAD 101, NIDAL. SPES EREPTA před nedávnem vydala split cd s Michalem Tučným, teda Michalem Kolesárem (info zde)odkaz zde.
xNIDALx, CZ tento koncert ještě společně s tím plánovaným na FLUFF FESTU bude na nějakou dobu poslední. Plánovanou koncertní pauzu chtějí využít k tvorbě nových věcí na album, které by mohlo vyjít společně právě ze SPES EREPTOU. odkaz zde
vstupné bude 120 kč, což není zase tak moc, za 4 kapely. Případný výdělek, by se použil na aktivity projektu realita.tv
koncert bude nekuřácký, pokud zybe čas, bude i veganské občerstvení (kreativitě se meze nekladou...)
začátek plánován přesně na 20:00!!!!
 
Brno - Yacht (06 | 06 | 2008 - Fri)
Shitnight Party
Němá Barikáda, Red Insect, Mad Pigs, DPH(Sk), Konec hry, The Intruderss, Nulová Tolerance
 
Linz (A) - Ann and Pat (06 | 06 | 2008 - Fri)
GRRZZZ (fra) & TODESSTERN (at)
Photobucket

... for more info pls check www.cateyebooking.com

ANN AND PAT
Lederergasse 7
4020 Linz - AUSTRIA
ANN AND PAT @ mySpace
 
false (07 | 06 | 2008 - Sat)
SEE YOU IN HELL, EVIDENCE SMRTI, V.O.H. , SCALP
kluub dEppl Jablonec nad Nisou.
 
Litvínov - club Terasa (07 | 06 | 2008 - Sat)
PUNK ROCK RIDE vol. 4
Rentokill (punk, punk, punk, Rakousko) The Hysterics (100% punk rock, Teplice) Brajgl (punk rock, Ústí nad Labem) Pozitivní Deviace (punk, Děčín) Start: 20:00 Vstup: 80,- (od 21:00 100,-) plakát: http://www.terasaclub.com/plakaty/070608.jpg letáčky A6: http://www.terasaclub.com/plakaty/070608_A6.jpg banner: http://www.terasaclub.com/banner/punk_rock_ride.gif promo profil: http://bandzone.cz/fan/punkrockride
 
Praha - 007 (07 | 06 | 2008 - Sat)
LET DOWN + support
LET DOWN (usa)
(www.myspace.com/letxdown)
straight edge hardcore ovlivněný SSD, Negative Approach, Youth Of Today a Chorus Of Disapproval!!!
+ support
 
Praha - U tvrze (07 | 06 | 2008 - Sat)
core aktion
vstup : 80 start : 18:00 KORUPCE (HC legenda
optimalizace PageRank.cz Hudba, mp3 ke stažení zdarma, klipy, koncerty foto, videa, festivaly, kluby, haly,hardcore, metal, rap, fight, nehody, katastrofy, srandy, adrenalin, hry, cheaty, cd key, torrenty, TV online, giger foto, programy ke stažení zdarma, výměna odkazů,výdělek na internetu,peníze,klikačky,bux.to, ...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one